Sinbosen

TüV SüD doğrulama

Sinbosen Audio, 2018'de dünya lideri denetim şirketi TüV SüD tarafından yerinde onaylandı.

TüV SüD (Technischer Überwachungs-Verein, Teknik Denetim Derneği) üçüncü taraf bir doğrulama kuruluşudur. Değerlendirme Raporları ve Doğrulanmış Videolar sunarlar. Bu, alıcılara tedarikçiler hakkında güvenilir ve güvenilir bilgi verir.Kalite Yönetimi Süreci :

Malzeme Satıcısı Değerlendirildi
Gelen Malzemelerin Denetimi
Proses içi ürün% 100 kontrol
Nihai Ambalaj sonra Rastgele Kontrol

Guangzhou Xinbaosheng Ses Equipment Co, Ltd iyi donanımlı test ekipmanları ve güçlü teknik gücü ile akustik ekipman çeşitli üreticisidir. Sinbosen yeni markamız. Başka 7 yıl markamız var: AOYUE.

Güç amplifikatörü, Dijital amplifikatör, DSP amplifikatörü, Mikrofon ve İşlemciyi değiştirmeye odaklanıyoruz. Geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyatlarla ve şık tasarımlarla ürünlerimiz eğlence mekanlarında, sinemalarda, büyük açık hava performans aktivitelerinde ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

Yurtiçinde ve yurtdışından gelen sıcak karşılama müşterileri, gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçerler!